Zima, zima, a ja wciąż bez zimowej kurtki! Wymysliłam sobie w swojej głowie pewien model, którego nigdzie nie mogę znaleźć od kiedy tylko zaczęłam szukać (a było to dobre kilka tygodni temu). Są podobne, ale to jednak nie to. Chyba sama ją uszyję. :/
Miałam zacząć się więcej ruszać! Już nawet były pierwsze próby – skuteczne. Niestety każda z nich (teraz i dawno temu) kończyła się zwykle wizytą w Mc Donaldsie lub na pizzy… aktualnie każde planowane wyjście  na ćwiczenia kończy się gorącą herbatą i grubym kocem w domu.
…co z tą dzisiajszą młodzieżą się dzieje…
***
 
Ty razem postawiłam na luźny, grunge’owy styl z domieszką military i słodkim motywem panterki khaki. Jaki mi wyszedł impresjonistyczny opis stylizacji. 😉 W każdym razie – wszystko można zobaczyć poniżej!

Foto: Marta Bielawska

blouse – no name
cap – H&M
jacket – Stradivarius
shoes – Deezee
shorts- no name
leggings – C&A

 

Follow me on: Facebook

 

37 Replies to “Green – styl grunge

 1. Mi również się podoba i strasznie zdziwiona byłam, że ja zostałam do niej zaproszona, jeśli kiedyś ktoś wpadnie na pomysł, by mnie ponownie zaprosić to spodziewaj się później zaproszenia ode mnie. 😀
  Chętnie powymieniam się różnymi pozycjami filmowymi, bo naprawdę czasami wolny wieczór się trafi i nie wiadomo, co wtedy z sobą zrobić.
  Kurcze i już Ci zazdroszczę koloru włosów.. 🙁

 2. Ojej, o musze się na to przygotować. ;p

  Co do filmów – jakie gatunki Cię najbardziej interesują?

  Kolor włosów to skutek wielu prób i bardzo wielu błędów, ale w końcu znalazłam swoją drogę haha!

 3. Bardzo mądrze piszesz powiem Ci szczerze. 🙂
  Co do filmów to po różnych forach szukałam już, ale może coś ominęli, lubię filmy o tematyce handlu żywym towarem, handlu organami, prostytucja, pornografia, pedofilia, etc.
  W nowym poście kilka filmów umieszczę, ale poza nimi to Burleska z 2010, Woda dla słoni z 2011, Skazaniec z 2008, Serbski Film (dosyć kontrowersyjny, ale mi się podobała zupełnie inna fabuła), Ecstasy z 2011, Eksperyment (są dwie wersje), Megan Is Missing, Michael. Widziałaś któreś z nich? Coś pod taką tematykę lubisz?

 4. mi się podoba, bardzo 🙂 Świetny zestaw!

  widzę, że masz do zakupów takie podejście jak ja, jak sobie coś wymyślę w głowie, to nigdzie tego znaleźć nie mogę, i też zawsze mówię, że sama sobie uszyję – tylko, że zdolności manualnych nie mam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *