Nowy rok, nowa ja. I tak co roku. I na koniec każdego roku trudno jest się przyznać samej sobie, że tak marnie w bilansie wykonania wypadłam, kolejny już raz. Jednak by tradycji stało się zadość czas przygotować kolejną listę na kolejny rok. Kolejne plany i wyzwania?

10 rzeczy, które zrobię w nowym roku:

  1. Zmieniam dietę na wegetarianizm – myślę o tym od dawna, od dawna dużo czytam i jestem gotowa. Nie, to nie dlatego, że jestem przeciwnikiem zabijania zwierząt (chociaż owszem, jestem), ale dlatego, że nie lubię mięsa. Tak, naprawdę nie lubię mięsa (:
  2. Zacznę uprawiać więcej sportu… przynajmniej taki jest plan. Jak do tej pory jest trudno, ale liczę, że się uda! Wybiorę te zajęcia, które naprawdę mnie interesują i spełnią moje oczekiwania.
  3. Wrócę na zajęcia jogi, które mnie odprężają i czuję się po nić o wiele lepiej. Ciało lepiej ze mną współpracuje, kiedy jest mniej spięte i bardziej zrelaksowane.
  4. Odwiedzę przynajmniej jeden z największych krajów świata (Rosja, Chiny, USA… ?)
  5. Odwiedzę przynajmniej jeden bardzo ciepły kraj, w którym będę mogła wygrzać się na plaży, schować w cieniu palmy i wykąpać w niebieskiej wodzie.
  6. Odwiedzę przynajmniej jeden zzzzimny kraj – na celowniku na początek jest Islandia!
  7. Odwiedzę (w końcu) lekarzy i zadbam o zdrowie – no tak. To jest zawsze trudne, bo nasza służba zdrowia także jest trudna.
  8. Poważnie zastanowię się nad przygarnięciem nowego czworonożnego członka rodziny. Kotek już z nami mieszka. Mam nadzieję, że ucieszy się na nowego przyjaciela.
  9. Wracam do regularnego prowadzenia bloga – to już postanowione 🙂
  10. Zacznę częściej nosić spódniczki i sukienki!

Zadania, które sobie postawiłam nie są bardzo trudne i skomplikowane, mimo wszystko życzę sobie sporo cierpliwości i chęci. Najgorzej jest zacząć, później jest już jakoś z górki. Trochę samozaparcia i wygospodarowania sobie czasu, a wszystko potoczy się jak należy. Trochę mniej telewizji i kanapy… (:


Małe wspominki z podróży do Szkocji, o której poczytacie tutaj.

 

2 Replies to “10 rzeczy, które zrobię w nowym roku!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *